portal osiedli, dzielnic i miast

Gdańsk Myśliwska 17 - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Myśliwska 17 - sprawy osiedlowe » Forum » Sprawy Osiedlowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Sprawy Osiedlowe

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Nie Wrz 06, 2009 21:29    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

a kaczki i kury fajne są Rotfl moze jakies polowanie zorganizujemy Hyhy
mangrorn 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Wrz 07, 2009 0:13
Posty: 14
Skąd: Gdańsk tak po troszku

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 0:27    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

sasiadkazgory napisał:
Szanowni Sąsiedzi, pozwolę sobie tu wyrazić przekonanie, że wzajemne uzgodnienia staną się głównym i wystarczającym czynnikiem budowania naszych relacji, i nie będzie potrzeby tworzenia atmosfery zakazów i nakazów.

Czytając Wasze spostzrzeżenia przypuszczam, że różne osoby bywają przywykłe do takich czy innych warunków w miejscach swojego dotychczasowego zamieszkiwania - z całym szacunkiem, można podejść do czyjejś 'obsuwy' w kwestii parkowania na chodniczku i każdej innej - z conajmniej równie dobrym skutkiem bez 'wywieszania numerów rejestracyjnych'.
Nie mam wątpliwości, że każdy będzie chciał (a nie tylko 'powinien') szanować i budować zgodne warunki współmieszkania w swojej 'zagrodzie'.


Nie owijając w bawełnę - mam naprawdę ogromą nadzieję, że na forum - a przede wszytkim w sąsiedztwie - nie będzie musiał panować system 'rozliczeniowy', a metody porozumienia nie będa godziły w niczyje możliwości komunikacyjne ani zasoby dobrej woli.

Pozdrawiam.


Polac jej Wink) Razz

@co do upcupc`a to moze polowanie na Gloda, huh? ;> Bo sie jakis upierdliwy zrobiles Very Happy Skoro juz podjales kwestie wieku to stwierdzam, ze juz troche wiosen przezyles - troche przypominasz mi zrzedliwego sasiada (lub sasiadkeRazz), ktory siedzi z poduszka w oknie. Oczywiscie nie odbierz tego jako ofensywy w Twoja strone, ale moglbys troche odpuscic Wink) :*
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:31    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

heh, to gdybys poczytal temat, to zauwazylbys, ze jest nas wiecej, a ja tylko lekko wytykam autka Rotfl ...a dlaczego wczesniej sie nie odzywales/as?? przyznaj sie ktore to Twoje autko staloWink
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:32    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

a nie leze z poduszka tylko z kolderka Twisted Evil
mangrorn 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Wrz 07, 2009 0:13
Posty: 14
Skąd: Gdańsk tak po troszku

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:52    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

temat czytałem Very Happy moje auto stoi na parkingu, jeśli w ogóle tam podjeżdzam bo jeszcze nie mieszkamy. Nie uważam, żeby parkowanie na chodniku było dobre, ale równiez liczę, że to się zmieni jak już wszyscy zamieszkają i się rozpakująWink więc można trochę wyluzować Very Happy a toyota rzeczywiście cały czas stoi bo rano ją widziałemRazz
sasiadkazgory 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Sie 28, 2009 0:13
Posty: 204
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 2:18    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

upcupc napisał:
w naszych realiach nadzieja jest matka....wiadomo kogo...bez urazy...Sasiadko nie wiem ile masz lat i w jakich realiach zylas wczesniej, tudziez na jakiej planecie Hyhy , ale w naszym kraju niestety dawno zrobilo sie tak, ze zawsze znajdzie sie ktos kto NIC nie musi i utrudnia zycie innym nie zwracajac uwagi na prosby etc. Niestety w realiach naszej demokracji bez jakiegokolwiek pietnowania nie moze sie obejsc (jakos tego nie popieram, ale...), szczegolnie w przypadku notorycznych buntownikow, ktorzy "zyja w WOLNYM KRAJU i moga wszystko... "


uff skoro Sąsiad określa się, że nie popiera piętnowania (?) - to byłam w okropnym błędzie, czytając poprzedzające wypowiedzi : ]

Hmm, zdecydował Sąsiad kupić mieszkanie w 'takim kraju' - wcielanie wieloletnio ugruntowanych zasad, do jakich Sąsiad miał okazję przywyknąć, przynajmniej nie da nikomu umrzeć z nudów. Czy niedokończone wypowiedzi/zdania są elementem nowego porządku? - nie wiem, czy znowu czegoś źle nie zrozumiałam w wypowiedzi Sąsiada
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:40    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

a Ty chcesz teraz w tym temacie wytykac to czego nie potrafisz zrozumiec, czy chcesz stukac o tym jak sie mieszka (bo temat jest o wrazeniach z mieszkania, a nie o tym jak kto kogo rozumie, lub nie)?? ...chcesz pogadac kulturalnie, nie na temat, to zapros na kawe, a ja przyniose ciacho i wtedy podyskutujemyWink. Pozdrowienia Zdziwiony

Ostatnio zmieniony przez upcupc dnia Thu Sep 10, 2009 19:07, liczba edycji: 1
sslooneczko 
   

Początkujacy


Wiek: 87
Dołączył: Czw Wrz 10, 2009 13:29
Posty: 8
Skąd: Gdańsk Myśliwska

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 13:37    Temat postu: :)

Siemanko sasiedzi, chcialam poruszyc jeden temat ostatnio pod nr 27 byla parapetówa .. po dwóch godzinach zabawy przyjechala policja , chciałam tylko pogratulowac odwagi Wink , zamiast przyjsc i powiedziec zeby było troche ciszej trzeba było odrazu zadzwonic po kolegowWink no wiec sasiedzi niema robienia imprezRazz PozdrawiamSmile
anielska 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Maj 10, 2009 11:09
Posty: 41
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 15:35    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

No to rzeczywiści rewelacja Very Happy wszyscy teraz się powoli wprowadzają i sami też chcieliśmy zrobić z tej okazji tradycyjnie parapetówkęVery Happy a w jakim to bloku są tacy mało wyrozumiali sąsiedzi, A czy B?Smile
ghotan 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Sob Kwi 11, 2009 15:29
Posty: 316
Skąd: Gdańsk-Morena

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 18:51    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

Tez mam zamiar robic parapetowe ale nie musze od razu demonstrowac sasiadom nowego naglosnienia, w pełni popieram osobę która wezwała policję. 22 cisza i koniec.

Pozdrawiam
Stanisław Anioł obecnie z Alternatywy 4
sslooneczko 
   

Początkujacy


Wiek: 87
Dołączył: Czw Wrz 10, 2009 13:29
Posty: 8
Skąd: Gdańsk Myśliwska

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 18:58    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

chodzi o blok 15 klatka BSmile Nie lubie ludzi któzy nie maja odwagi podejsc do sasiadów i zwrócic uwagi tylko odrazu na policje. Zreszta Policja jest bardziej wyrozumiala od sasiadów Smile
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:05    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

a ja popieram Ghotana, mozna zrobic impreze z rozumnym ustawieniem potencjometra (bo rozumiem, ze impreza opierała sie na maksymalnej skali głośności)...sasiadko sympatyczna, problem bylo dac znac sasiadom ze bedzie głośna impreza (nawt glupia kartka na drzwiach z prosba o wyrozumialosc), w koncu Ty masz prawo zrobic kulturalna impreze, a oni maja swiete prawo odpoczac w ciszy, lub chociaz nie wkurzajac sie. Wstyd Shocked
... a moze sie wkurzyli ze ich nie zaprosiliscie Rotfl


Ostatnio zmieniony przez upcupc dnia Thu Sep 10, 2009 19:21, liczba edycji: 1
sslooneczko 
   

Początkujacy


Wiek: 87
Dołączył: Czw Wrz 10, 2009 13:29
Posty: 8
Skąd: Gdańsk Myśliwska

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:09    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

Jestem ciekawa czy sami mlodzi sie wypowiadaja . Muzyka nie byla niewiadomo jak głośno, ale powiadamiam tchurzliwych sasiadów ze niedługo beda wysłuchiwac płaczu dziecka a policja wtedy nie pomozeSmile
upcupc 
   

Forum Ekspert


Wiek: 91
Dołączył: Pon Lip 27, 2009 21:17
Posty: 427
Skąd: Centrum

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:23    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

...pomoze glosna muzyka Rotfl ...zartuje...dziecko to dziecko...tez zrobilas porownanie, wiesz Ty co Wstyd
sslooneczko 
   

Początkujacy


Wiek: 87
Dołączył: Czw Wrz 10, 2009 13:29
Posty: 8
Skąd: Gdańsk Myśliwska

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 19:25    Temat postu: Re: Sprawy Osiedlowe

nie porownałam tylko oswiadczyłam ze bedzie głośno ,koniec tematu . Pozdrawiam
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 83 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4 ... 81, 82, 83    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama